KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13182039
nr 1318 2039
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 7/12. Haskel 168. Oramat löst blad. Motivet: 60x83,4. Bladets mått: 69x92 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 6 april 2020
kl 19:14:14
6/4 19:07:38
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander